signs

Kniha o čínštině

Knížka o čínštině: distribuce

v klikacích náhledech si můžete prohlédnout Obsah - aneb co vás čeká a nemine:

 knizka o cinstine_obsah1 knizka o cinstine_obsah2
knizka o cinstine_obsah3

 

Maloobchodní cena byla stanovena na 390,- Kč vč. DPH. O tom, ve kterých obchodech si knihu můžete prohlédnout a zakoupit fyzicky, vás budeme průběžně informovat přímo zde:


  • Praha: knihu si můžete prohlédnout a zakoupit v knihkupectví Karolinum v Celetné ul. (vpravo od vchodu do FF UK), v knihkupectvích NEOLUXOR (Václavské nám. a další), a potom každý pátek v kanceláři ChinesePoint, Na Poříčí 12, 6. patro (palác YMCA)
  • Olomouc, Prostějov, Přerov a Valašské Meziříčí - knihkupectví BONUM
  • Zlín, Otrokovice - knihkupectví Svatava Nováčková

 

Knihu lze také objednat emailem na adrese BOOK zavinac CINSTINA.CZ, zašleme ji na vaši adresu. Pro prvních 50 objednávajících máme připraven malý dárek v podobě vynikajícícho čaje Wulong ("Oolung"). *)

V případě odběru poštou pak máte na výběr dvě varianty:  1) dobírka, 2) předplatba

1) v případě zaslání na dobírku je cena 339,- Kč vč DPH + 99,- Kč poštovné a balné. (Bohužel tarify České pošty neurčujeme my...)

2) předplatbou na náš bankovní účet. U této varianty je cena 399,- Kč, vč. poštovného a balného.

Důležité: ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, dejte do předmětu vašeho emailu ideálně něco jako "Objednávka x ks Knížky o čínštině". Děkujeme!

Přebírání knihy v tiskárně:

 

knížka o čínštině v tiskárně knížka o čínštině v tiskárně  
Důležité: ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, dejte do předmětu vašeho emailu ideálně něco jako "Objednávka x ks Knížky o čínštině". Děkujeme!
Knizka o cinstine OBALKA

 

*) O pořadí rozhoduje čas doručení emailu do firemní poštovní schránky. Společnost DesertRose s.r.o. si vyhrazuje právo rozhodnutí ve sporných případech. Na dárek není právní nárok.